Anasayfa / Cholet / Cholet – Pau Orthez İddaa Tahmini 05.11.22

Cholet – Pau Orthez İddaa Tahmini 05.11.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde Cholet Cumartesi günü saat 22:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Cholet sezonun flaş takımlarından birisi, rakiplerine göre 1 maçları eksik ve ilk 6 maçlarından 5 tanesini kazandılar. Ayrıca 4 maçlık bir galibiyet serisinin içinde olduklarını da belirtelim. Bir diğer önemli konu da evlerindeki performansları, bu sezon taraftarları karşısında oynadıkları 3 maçı da hatasız tamamladılar. Son olarak da deplasmanda Paris’i 66-75 ile yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Artis 20 sayı, 4 ribaund, Campbell 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Dallo 9 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Orthez ise şuana kadar beklentilerin altında kalan takımlardan biri. 7 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler ve son 4 maçlarını üst üste kaybettiler, bir türlü reaksiyon gösterip kötü seriden çıkamadılar. Ayrıca bu sezon deplasmanda oynadıkları 3 maçı da kaybettiler. Bu maçlarda da rakipler onlara ortalama 15 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Özetle evden uzakta yokları oynadılar şuana kadar. Son maçlarında da evlerinde olmalarına rağmen alt sıra ekiplerinden Le Portel’e 84-89 ile yenilmekten kurtulamamışlardı.

İki takım arasında aslında kağıt üstünde farklar yok, hatta Orthez’in daha iyi bir kadroya sahip olduğunu bile söyleyebiliriz. Ama takımların form grafiğine bakınca da Cholet’nin net olarak rakibinden birkaç adım önde olduğunu belirtmemiz lazım. Özellikle evlerinde oynadıkları maçlarda etkili bir performansları var ve henüz bileklerini bükebilen çıkmadı. Diğer taraftan Orthez ise deplasmanlarda sıkıntılı, 3 maçlarını da kaybettiler ve ortalama 15 sayı fark yediler. Bu maçta da formda rakipleri karşısında direnebileceklerini ve kaybederken handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67 
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …