Anasayfa / Adriyatik Ligi / Cibona Zagreb – Igokea İddaa Tahmini 18.12.20

Cibona Zagreb – Igokea İddaa Tahmini 18.12.20

Adriyatik Ligi 11. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Cuma saat 21:00’da Igokea ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak belirlemiş.

Cibona 10 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırabildi ve 10. sırada yer alıyor. Ancak düşme hattından sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki maçlarda bile iyi durumda değiller, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son maçlarında da deplasmanda ligin güçlü takımlarından Cedevita karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 25 sayı farkla yenilmişlerdi. Yeni transferleri tecrübeli guard Reynolds da onların toparlanması için yeterli olmadı.

Igokea ise 9 maçın ardından 7 galibiyet elde etti ve bu sezonun güçlü takımlarından biri konumundalar, 4. sıra yarışında kolay lokma olmayacaklarının mesajını verdiler diğer güçlü rakiplerine. Deplasmanda oynadıkları 3 maçlarından ikisini de kazandıklarını belirtelim. Onlar da deplasmandaki son maçlarında Cedevita ile karşılaşmışlar, iyi direnmelerine rağmen uzatmada 103-92 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Cibona cephesinde işler pek yolunda değil, ligin vasat ekiplerinden biri konumundalar. Son maçlarında da Cedevita karşısında Novacic ile Reynolds liderliğinde direnmeye çalışsalar da 25 sayı farkla dağılmışlardı. Igokea gibi güçlü bir rakip karşısında kendi sahalarında da olsalar fazla şansları olmadığını düşünüyorum. Bosna ekibinin Clemmons, Josilo, Jovanovic gibi silahlarla üstünülük kurup kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Mornar Bar – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 24.01.21

Adriyatik Ligi 16. hafta mücadelesinde Mornar Bar Pazar saat 21:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa …