Anasayfa / Adriyatik Ligi / Cibona Zagreb – KK Split İddaa Tahmini 07.02.22

Cibona Zagreb – KK Split İddaa Tahmini 07.02.22

Adriyatik Ligi 19. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Pazartesi saat 20:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 9.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Cibona ligin zayıf halkalarından biri, 16 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler ama düşme potasından 3 adım uzaktalar ve buradaki rakiplerine göre 1 maçları eksik olduğu için de avantajlı konumdalar. Ancak son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve formsuz olduklarını söyleyebiliriz. Mega, Mornar ve Cedevita’ya kaybederken son maçta ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Studentski’yi 90-75 ile geçerek kendilerine gelmişlerdi adeta. O maçta Gegic 18 sayı, 5 ribaund, 3 asist, Vildoza 18 sayı, 6 aist ve Nakic ile Reuvers ise 13’er sayıyla öne çıkan isimler olmuşlardı.

Split ise 17 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve ligin düşme adaylarından biri Krka ile beraber. Ancak son 2 maçlarında toparlanma sinyaller verdikleri de bir gerçek. Önce denk rakiplerinden Studentski karşısında iyi direnerek sadece 7 sayı farkla yenilmişler sonra da 28 Ocak’taki son maçlarında güçlü Igokea’yı konuk etmişler ve 89-77 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. Eski Afyonlu Shorter 28 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile o maçın yıldızı olurken Bajo 14 sayı, 2 ribaund ve Baric 14 sayı ile diğer öne çıkan isimler olmuşlardı.

Adriyatik Ligi’nde bir Hırvat derbisi izleyeceğiz. Cibona nispeten daha rahat olan taraf, düşme potasından uzak kalmayı başardılar. Split ise acilen seri galibiyetlere ihtiyaç duyuyor düşme potasından kurtulabilmek için. Son maçlarda Shorter liderliğinde toparlanma sinyalleri gösterdiler. Bu maçta da mental olarak daha rahat olan rakibi karşısında direnç seviyelerinin yüksek olacağını, kaybetseler bile son topa kadar ayakta kalmaya çalışacaklarını, çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …