Güncel
Anasayfa / Çin Milli Takımı / Çin – Senegal İddaa Tahmini 07.07.19

Çin – Senegal İddaa Tahmini 07.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası 15.sıra için oynanacak mücadelede Çin Pazar saat 11:00’da Senegal ile karşılaşacak. Bets10 Çin lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Çin grup maçlarından sonra klasman maçlarında da varlık gösteremedi ve Rusya’ya 13, Letonya’ya 3 ve denk rakipleri Filipinler’e 14 sayı farkla kaybettiler. Guo’nun neredeyse tek başına sergilediği çaba da ancak bu kadar yeterli olabildi. 

Senegal da turnuvanın zayıf halkalarından biriydi. Ancak klasman maçında Yunanistan karşısında sergiledikleri direnç ile de alkışları toplamışlardı. Birkam Faye onlar adına turnuvanın en önemli kazancı oldu diyebiliriz. Ancak son maçta Yeni Zelanda karşısında hücumda yine durdular ve sadece 71 sayı bulabildiler.

Turnuvanın iki zayıf takım 15 ve 16.sıradaki yerlerini belirlemek için kapışacaklar. Yani denk güçlerin kapışması diyebiliriz. Ancak Faye liderliğinde Senegal’in son maçlarda daha iyi görüntü verdiği de bir gerçek. Bu maçta atletik özelliklerini ve sert savunmalarını ön plana çıkararak Çin’i handikapı zor da olsa aşarak yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …