Anasayfa / Basketbol Haber / Çin Takımı NBA Yıldızının Peşinde

Çin Takımı NBA Yıldızının Peşinde

Çin Ligi’ndeki bir çok takımın finansal olarak ne kadar güçlü olduğunu artık çok iyi biliyoruz. Ama ABD medyasında son çıkan haberler artık işin iyice çığrından çıktığının bir göstergesi.

NBA tarihinin en önemli oyuncularından biri Dwyane Wade‘i Xinjiang takımı transfer etmek istiyor. Tecrübeli yıldıza yaptıkları teklif ise dudak uçuklatacak cinsten, 3 yıl için toplam $20-25M değerinde bir kontrattan bahsediliyor.

Henüz bir takımla anlaşmayan ve halen serbest oyuncu konumunda olan Wade, emekli olma konusunda veyaz 1 sezon daha devam etme konusunda henüz karar vermiş durumda değil. Oyuncunun bu kararsızlığını değerlendirmek isteyen Xinjiang ise yıldız oyuncuyu ikna etme peşinde.

15 sezon NBA’de forma giyen oynayan Wade, Miami forması ile 12.9 sayı 3.2 asist, Cleveland ile ise 11.2 sayı 3.5 asist ortalamaları yakaladı.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

San Antonio Spurs Olağan Şüphelilerden Biri

San Antonio Spurs geçtiğimiz sezon batı konferansında 48 galibiyet ve 34 mağlubiyetle yedinci sıradan play-off …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.