Anasayfa / Çin Milli Takımı / Çin – Ürdün İddaa Tahmini 17.09.18

Çin – Ürdün İddaa Tahmini 17.09.18

2019 FIBA Dünya Kupası Asya Elemeleri E grubu mücadelesinde Çin Pazartesi günü saat 14:35’te Ürdün ile karşı karşıya gelecek. Bets10 deplasman takımı lehine 7.0 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları açıklamamış.

Çin şuanda 3 galibiyetle 5.sırada yer alıyor ve 3.sıradaki Güney Kore’den 2 galibiyet gerideler. Matematiksel olarak şansları devam ediyor olsa da işleri hiç kolay olmayacak ki son maçta Lübnan deplasmanında iyi direnip maçı uzatmaya götürseler de kaybettiler. Bu maçta iki yıldızları Yi Jianlian ve Guo Ailun’dan faydalanamayacaklar.

Ürdün cephesinde ise işler halen yolunda. 5 galibiyetteler ve sadece averajla 3.olan Güney Kore’nin gerisindeler. Yani hedefe oldukça yakınlar. Son maçta ise evlerinde Güney Kore karşısında kötü bir galibiyet almışlardı, o maçı kazanmış olsalar şuanda hesaplar çok farklı olacaktı. Bu kritik maçta Tucker, Abbas ve Fenerbahçeli Ahmet Düverioğlu yine en önemli kozları olacak.

Çin Yi Jianlian ve Guo Ailun’un yokluğunda ciddi güç kaybetmiş durumda. Tabiki evlerinde oynamaları avantaj ama karşılarında galibiyete çok ihtiyacı olan ve grupta daha iyi durumda olan bir Ürdün olacak. Ayrıca Çin’den çok daha derin bir rotasyona sahipler ki Çin’in eksiklerini de dikkate aldığımızda tecrübe konusunda da bir adım öndeler. Bu nedenle de deplasmanda olmalarına rağmen handikap içerisinde kalmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 2 (+7.0) / 1.86

Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …