Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 20.11.23

Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 20.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi Denver Nuggets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Cavs sezona istediği gibi bir giriş yapamamıştı ama son 4 maçtan 3 galibiyet çıkararak toplamda 6 galibiyete ulaştılar ve play-off yarışından kopmadılar. Evlerindeki son 2 maçta Batı’nın iddialı takımlarından Warriors’u 115-104 ve son olarak da 18 Kasım’da zayıf ekiplerden Pistons’u zorlansalar da 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maç öncesi hem Okoro hem de Mitchell’dan faydalanamayacaklar ve LeVert’in durumu da maç saatinde belli olacak. 

Son şampiyon Denver bu sezona da fırtına gibi başladı ve ilk 9 mçatan 8 tanesini kazandılar. Ancak son 3 maçta bir düşüş yaşadılar, 2 mağlubiyet aldılar. Deplasman karneleri de son dönemde sıkıntılı, üst üste 3 maçlarını kaybettiler evden uzakta. Son olarak 18 Kasım’da konuk oldukları Pelicans’a direnseler de 115-110 ile kaybettiler. Bu maç öncesinde önemli bir eksikleri var, Murray’den faydalanamayacaklar. 

Eğer Cavs tam kadro olsaydı ve formsuz, Murray’den yoksun Denver karşısında favori olduklarını söyleyebilirdik kendi sahalarında. Ancak Jokic’in ritmini bulmuş olması ve ev sahibinin Mitchell’dan, en önemli skor opsiyonundan yoksun olması, üst üste mağlubiyetler sonrası reaksiyon arayan Nuggets’ın ekmeğine yağ sürecektir. Jokic ve arkadaşlarının deplasmandaki 3 mağlubiyetlik seriye son vereceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …