Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 21.01.23

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 21.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, cumayı cumartesiye bağlayan gece 03:30’da Golden State Warriors ile Rocket Mortgage Fieldhouse’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını konuk takım lehine 5.5 olarak belirlemiş. 

Son olarak Memphis deplasmanına Donovan Mitchell’dan yoksun bir şekilde konuk olan Cleveland Cavaliers maç boyu iyi bir mücadele çıkarmayı başardı. Bitime 16 saniye kala 115-114 geriye düşen ekip Darius Garland’la son toptan faydalanamayınca maçı kaybetti. Donovan Mitchell’ın bugünkü durumu ise maç saati olarak rapor edildi. Donovan Mitchell olmasa da takımın bir şekilde yolunu bulabilecek Garland, Rubio gibi oyun kurucuları mevcut.

Golden State ise son olarak Boston Celtics’le karşılaştı. Bu gece back to back şeklinde maça çıkacak ekip Boston maçını uzatmalar sonucunda 121-118 kaybetti. 52 üçlük denemesinde 18 isabet bulan ekibin son dönemde boya altındaki etkinliğinin iyice düştüğünü gördük. Bu durum uzun rotasyonu iyi takımlara karşı oynanan maçları zorlaştırmakta. Bugün de Cleveland gibi ikiz kuleleri olan takıma karşı nasıl çözüm üretecekleri konusunda şüphelerim var.

Cleveland iki gece önce mağlubiyet almış alsa da şu an için daha ön plana çıkan ekip olmakta. İç sahada 19-4’ler ve Donovan Mitchell’ın bu gece potansiyel dönüşüyle birlikte tüm üstünlüğe sahip olabilirler. Şutla var olan Golden State Warriors’un back to back şeklinde deplasman maçına çıkacak olması onlar adına zor bir durum yaratacaktır. Bunun yanı sıra uzun rotasyonunda daha zayıf kalmalarıyla birlikte başka problemler de yaşayabilirler. Ev sahibi ekibin maçtan galip ayrılmasını bekliyorum. 

Eksikler:

Cleveland: Donovan Mitchell (gtd)
Golden State: JaMychal Green, Andre Iguodala, Jonathan Kuminga

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 31.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Oklahoma City Thunder, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 04:00’te Golden State Warriors …