Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers İddaa Tahmini 09.10.21

Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers İddaa Tahmini 09.10.21

NBA heyecanı hazırlık maçlarıyla sürüyor. Cumartesi sabaha karşı 02:00’da Cleveland Cavaliers evinde Indiana Pacers ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşma için henüz oranları netleştirmedi. Bets10 ise deplasman takımı lehine +3 sayılık handikap belirlemiş. 

Cleveland Cavaliers ilk hazırlık maçında Chicago Bulls karşısında farklı mağlup olduktan sonra son maçında üç asından yoksun Atlanta Hawks’ı 99-96 yenmeyi başardı. Geride kalan iki hazırlık maçında maç başına 22 top kaybı yaparak geçen sezonki kötü alışkanlıklarını sürdürdüler. Rick Rubio kazanılan Hawks maçında oyunuyla fark yarattı. Eksik Hawks karşısında koç Bickerstaff ana rotasyonuna çok fazla süre vermesine karşın maçı ancak son çeyrekte koparabildiler. Oynadıkları oyun ilerisi için henüz ümit vermiyor.

Indiana Pacers ise ilk hazırlık maçında New York Knicks karşısında iki buçuk çeyrekte dağıldı. Caris Levert ve T.J. Warren’ın eksikliğini hücumda çok aradılar. Çaylak Chris Duarte 15 sayıyla takımın en skorer ismi olarak ön plana çıktı. Geçen sezon olduğu gibi Knicks karşısında oldukça yüksek tempolu bir maç çıkardılar. Geçen sezonki ribaunt zafiyetlerini en azından ilk hazırlık maçında gidermiş gözüktüler. Fakat boyalı alanı savunmakta çok zorlandılar. LeVert ve Warren’ın yokluğunda hücumda tüm yük yaratıcı olarak Malcolm Brogdon’ın üzerine kaldı.

Geride kalan hazırlık maçlarında iki takım da oyun olarak taraf bahsi için güven vermedi. Bunun yanında savunmada çok aksadılar ve hücumda ana skor opsiyonları üretim yapamadığında çok kolay oyundan düşüyorlar. Ortak noktalarıysa hazırlık döneminde yüksek tempolara çıkmaları ve düşük savunma konsantrasyonu. Indiana Pacers rakibine oranla daha dengeli bir takım. İlk maçlarında Knciks karşısında farklı kaybettiler. Cavaliers karşısında bir reaksiyon göstermelerini bekliyorum. Bu yüzden lehlerine açılan handikaba güveneceğim. 

İddaa Oranı: –

Best10 Oranı: MS 2 (h:+3) – 1.91

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Cleveland Cavaliers: –

Indiana Pacers: Caris LeVert, T.J. WarrenHakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 21.10.21

NBA heyecanı dün oynanan maçlarla nihayet başladı. Bugünün iddaa bülteninde yer alan 11 karşılaşma içinden …