Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 29.01.2020

Cleveland Cavaliers – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 29.01.2020

NBA Ligi’nde Doğu ve Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Cleveland Cavaliers, Çarşamba gecesi saat 03:30’da New Orleans Pelicans’ı Quicken Loans Arena‘da konuk edecek. İddaa ve bets10 handikapları ev sahibi lehine 5.5 olarak açmış.

Cleveland Cavaliers 7 maçlık mağlubiyet serisini Detroit deplasmanında bozdu. Sexton, Love ve Thompson başta olmak üzere çeşitli oyuncularından katkı alan ekip böylece 13. galibiyetini almış oldu. Halen konferansın 14. sırasındalar ve güçsüz durumdalar. Detroit maçı öncesi evlerinde üst üste 3 maç oynadılar ve sırasıyla 20, 12 ve tekrar 12 fark yediler.

New Orleans Pelicans ise Tatum’dan yoksun Boston karşısında önemli bir galibiyet aldı. Ondan önce üst üste 2 mağlubiyet alan ekipte Ingram form düşüklüğü yaşarken Zion iyi maçlar çıkardı. 3 maçta 19.3 sayı 8 ribaund istatistiği yakalayan çaylaktan takım çok şey bekliyor. Uzun süre aradan sonra önemli oyuncularının hepsi sahada olacak.

New Orleans dinamik ve geniş kadrosuyla izlemesi keyif veren takımlardan birisi. Play-Off’un 4 galibiyet ötesindeler ve sakatlık yaşamadıkları sürece yukarı tırmanacaklardır. Cleveland ise tam tersi durumda izlemesi keyifsiz, ağır ve kalitesiz bir oyun sergiliyor. Bu maçta deplasman ekibinin çeşitli oyuncularla sayı olup yağmasını, rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.57Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …