Anasayfa / NBA / Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.02.2020

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Cleveland Cavaliers, Salı gecesi saat 03:00’te New York Knicks’i Quicken Loans Arena’da konuk edecek. İddaa ve bets10 handikapları deplasman ekibi lehine 3.5 olarak belirlemiş.

Cleveland Cavaliers 50 maçta aldığı 13 galibiyetle Doğu konferansın son sırasında bulunuyor. Son 11 maçında sadece 1 galibiyet alan ekip son 7 maçının 6’sını iç sahada oynadı ve galibiyet yüzü göremedi. Yeni bir sakatlıkları yok fakat ağır bir vasatlık var. Hücumda birçok kez tıkanıyorlar, maçın nasıl kazanılacağını bilmiyorlar ve maç bitse de gitsek havasında oluyorlar.

New York Knicks de 50 maç oynadı ve rakibinden sadece 1 galibiyet daha fazla aldı. Son 3 deplasman maçından 2’sini kazanan ekip bugünkü rakibi Cleveland’ı 20, güçlü Indiana’yı 7 sayıyla geçmesini bilmişti. Takımda tecrübeli olan iki oyuncudan Morris ve Randle genelde ön plana çıkıyor ve skor yükünü sırtlıyor. Bu geceki maç için Randle ve Ntilikina’nın durumu belirsiz.

İki takım iki hafta önce yine Quicken Loans Arena’da karşı karşıya gelmişti. New York maçı baştan sona üstün götürmüş, daha kaliteli oyunuyla kazanmasını bilmişti. O günden bu yana pek bir şey değişmedi. Cleveland mağlubiyetler almaya devam ederken New York ise 2 galibiyet ve parlak sonuçlar elde etti. Bugün New York Knicks’in yine kazanan taraf olacağını düşünüyorum. Handikapı da yanıma alacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.69

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …