Anasayfa / Genel / Cleveland Cavaliers New York Knicks Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

Cleveland Cavaliers New York Knicks Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 24 Şubat 2017

Nba‘de All Star arası sona erdi ve takımlar bu geceden itibaren yeniden parkelere dönüyor. Üstelik bazı takımlar, bu dönemi takas hamleleri ile geçirdi. Cleveland en son Atlanta’dan Korver’ı kadrosuna dahil etmişti. Bu dönemde de zaman zaman Love’ın takımdan yollanacağı konuşuluyordu fakat Lebron James böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını açıkladı. Cleveland takımında transferler bile Lebron’un isteği ve onayına bağlı olarak gerçekleşiyor. Son şampiyonun normal sezon performansı, en büyük rakiplerinin bence bir nebze arkasında. Bu sene her ne kadar yine kendi konferansında liderliğe oturmuş olsalar da şimdiden 16 mağlubiyet aldıklarını söylememiz gerekiyor.

Cleveland bu gece saat 04:00’te New York Knicks takımını misafir edecek. Maçın açıklanan iddaa handikapları 10,5 sayı ile New York tarafında. Maçtaki Alt Üst bareminin ise 223,5 olduğunu görüyoruz. Cleveland bu sene toplamda %67,5 lik bir galibiyet yüzdesi yakaladı. İç sahada bu yüzde %82 civarına yükseliyor. Bu sahada rakip potalara ortalama 113,5 sayı  bırakıyorlar. Bu sene New York’un sahasında oynanan iki maçı da Cleveland kazanmayı başardı. Sezonun başında bu sahada oynanan maçı ise kazanan yine Cleveland takımı olmuştu. Kadro kalitesi anlamında aralarında bulunan fark, bu üç maça da çok net yansıdı. Bu sene New York’a karşı oynadığı üç maçta + 68 averaj yaratmış olan Cleveland’ın normal koşullarda New York’u dördüncü defa yenmesi gerekiyor. Cleveland’da Love, New York’ta ise Noah bu maçta yok.

New York Nba All Star’a Carmelo’yu yolladı. Bir haftalık aradan sonra, mental olarak kafalarını toplayıp toplayamadıklarını bu maçta görme şansımız olacak. Yönetimin Carmelo‘yu takımdan bir şekilde göndermek istediklerini biliyoruz, Carmelo ise inatla “ben buradayım” mesajı veriyor ve form grafiğini yükseltiyor. Son 6 maçından sadece tek bir galibiyet çıkarabilen New York’un bir süpriz yapmasını beklemiyorum.

İddaa Oranı:1.70 (10,5)

Bahis Oranı: 1.92

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaan Yılmaz

Kaan Yılmaz
Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 04.01.2020

NBA Ligi’nde Doğu konferansı ekiplerinin mücadelesinde Boston Celtics, Cumartesi gecesi saat 03.00’te Atlanta Hawks‘ı TD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir