Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 06.02.24

Cleveland Cavaliers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 06.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Cleveland Cavaliers Salı günü saat 03:00’da Batı ekibi Sacramento Kings ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Cavs istim üstünde, son 5 maçlarını kayıpsız geçtiler ve bu maça yüksek moral-motivasyonla geliyorlar. Bu seri sayesinde 31 galibiyete ulaştılar ve yüzde 66’lık galibiyet yüzdesiyle ikincilik koltuğunu Bucks ile paylaşmaya başladılar! Evlerindeki serileri ve performansları ise daha da dikkat çekici, tam 8 maçtır kaybetmiyorlar Rocket Mortgage FieldHouse’da! Son 3 iç saha maçlarında Bucks’u tam 40 sayı, Clippers’ı 10 sayı ve Pistons’u ise 7 sayı farkla geçmişlerdi. Allen ve Garland’ın durumu maç saatinde belli olacak, başka önemli bir eksikleri yok. 

Kings ise Batı’nın iddialı play-off hatta ilk 4 adaylarından birisi. Son 5 maçlarından 4 galibiyet çıkardılar ve bu sayede de 29 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta Doğu’nun orta altı takımlarıyla karşılaşmışlar, önce Pacers’ı 11 sayı farkla sonra da Bulls’u 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 4 Şubat’taki o son maçta Fox 41 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile MVP performansı sergilerken, Monk 22 sayı, 5 ribaund, 7 asist ve Sabonis triple-double (13 sayı, 14 ribaund, 10 asist) performansı ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

İki takım da kendi konferansında ilk 4 adayları arasında yer alıyorlar ve son dönemde de gayet formdalar. Bu nedenle de denk güçlerin kapışmasında saha avantajının direkt bir faktör olacağını düşünüyorum. Cavs’ın kendi sahasında yakalamış olduğu 8 maçlık galibiyet serisini de düşününce bu maçta net olarak favori olduklarını söyleyebiliriz. Mitchell ve Mobley liderliğinde son nefeste de olsa kazanarak serilerini sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.49
Rexbet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …