Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Taurinos İddaa Tahmini 27.07.22

Cocodrilos – Taurinos İddaa Tahmini 27.07.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Cocodrilos Çarşamba günü saat 02:00’da Taurinos ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 21.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos ligin en formda en diri takımlarından biri, nitekim ilk 4 maçlarını da kayıpsız tamamladıklarının altını çizelim. Son maçlarında da sahalarında ağırladıkları Cangrejeros’a çemberi göstermemişler ve 92-64 gibi net bir skorla kazanmayı başarmışlardı. O maçta Stone 20 sayı, 5 ribaund, Chourio18 sayı, 9 ribaund ve Solano 13 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Taurinos ise ligin formsuz isimlerinden biri. İlk 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve ligin vasat ekipleri arasında yer aldıklarını biliyoruz. Son deplasman maçlarında ise güçlü rakipleri Gladiadores’e karşı hiç varlık gösterememişler ve 93-70’lik farklı bir skorla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. O maçta Quintin 21 sayı, 8 ribaund, Escobar 17 sayı, 3 ribaund ve Johnson 17 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında net bir seviye farkı olduğunu zaten puan tablosunda da gördük şuana kadar. Cocodrilos ligin namağlup takımlarından biri. Ellerinde Stone ve Chourio gibi bu ünvanlarını koruyabilecek kalitede isimlere sahipler. Taurinos ise rakibinin aksine ligin vasat ekiplerinden biri ve son deplasman maçlarında olduğu gibi burada fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle de tercihimi Cocodrilos’un kazanırken handikapı geçecek olmasından yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-21.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …