Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim – Bayreuth İddaa Tahmini 06.10.19

Crailsheim – Bayreuth İddaa Tahmini 06.10.19

Almanya easyCredit BBL 2.hafta mücadelesinde Crailsheim Pazar saat 16:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.65 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.85 olarak belirlemiş.

Crailsheim geçtiğimiz sezonun aksine bu sezon daha dişli bir takım olacağını gösterdi. Deplasmanda Giessen karşısında kazanarak başladılar. Sonrasında kupada ise güçlü Oldenburg’a direnseler de evlerinde 11 sayı ile kaybettiler. Özellikle işin hücum tarafında bu sezon daha fazla silahları olduğu bir gerçek. Birleşik Amerikalı oyuncular Dewayne Russell, Jeremy Morgan, Quincy Ford ve Javontae Hawkins takımları adına ön plana çıkan isimler oldular şuana kadar.

Bayreuth ise rakibinin aksine güç kaybetmiş bir ekip. Sezona evlerinde başlamalarına rağmen Bamberg karşısında direnemediler, 13 sayı farkla kaybettiler. Sonrasında kupada ise bu kez ligin orta halli takımlarından Mitteldeutscher’e 79-91 yenilmişlerdi. Özellikle işin savunma tarafında işler yolunda değil. İşin skor üretimi kısmında ise Bryce Alford ve Lukas Meisner takımlarını taşımaya çalışan isimler oldular şuana kadar.

Crailsheim genç ve yetenekli Amerikalılar’ın taşıdığı bir takım olarak bu sezon özellikle iç sahada can yakabilecek kapasitede. Bayreuth ise henüz takım savunmasını oturtamadığı gibi hücumda da yükü sadece Alford ile Meisner’in sırtına yüklemiş. Bu nedenle de sezonun kalanında işleri zor. Bu sezon düşme potasından uzak kalmak isteyen ve formda bir görüntü veren Crailsheim’in iyi durumda olmayan rakibi karşısında zaman zaman zorlansa da taraftar desteğini de arkasına alıp kazanarak yola devam edeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.65
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.85
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …