Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim – Bayreuth İddaa Tahmini 13.02.19

Crailsheim – Bayreuth İddaa Tahmini 13.02.19

Almanya easyCredit BBL mücadelesinde Crailsheim Çarşamba saat22:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Crailsheim 19 maçın ardından elde ettiği 3 galibiyetle ligin düşme adaylarından biri konumunda. Evlerindeki 9 maçta 7 kere kaybettiler. Son 2 iç saha maçlarında sırasıyla Wurzburg’a tam 18 ve Frankfurt’a ise 8 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sadece puan anlamında değil oynadıkları basketbol açısından da ligde tutunabilme konusunda hiç ışık vermiyorlar.

Bayreuth ise son haftalarda kalitesinin altında kötü sonuçlar aldı ve play-off potasının 1 maç gerisine düştüler. Alba Berlin ve Vechta gibi iki güçlü, formda takıma üst üste kaybettikten sonra artık silkelenip reaksiyon gösterme zamanları geldi ki ligde son 3 deplasman maçlarından da galibiyet çıkaramamışlardı, şeytanın bacağını kırmaları lazım.

Crailsheim kadro kalitesi ve basketbol seviyesi anlamında BBL standartlarının altında kalmış durumda. Evlerinde bile maç kazanmakta çok zorlanıyorlar. Bayreuth ise üst üste kayıplardan sonra mutlaka bir reaksiyon gösterecektir ve zayıf halka Crailsheim tam da bu reaksiyona uygun bir takım. Misafir takımın kadro kalitesini konuşturacağını ve düşük handikapı da geçerek rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …