Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim – Ludwigsburg İddaa Tahmini 09.11.19

Crailsheim – Ludwigsburg İddaa Tahmini 09.11.19

Almanya easyCredit BBL 7.hafta mücadelesinde Crailsheim Cumartesi saat 20:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar.

Crailsheim bu sezon ligin iyi basketbol oynayan takımlarından biri. 6 maçtan 5 galibiyet çıkararak da play-off yarışında önemli bir oyuncu olacaklarını gösterdiler. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve etkili hücum silahlarına sahipler, bizlere keyifli, bol skorlu maçlar izlettiriyorlar. Son 4 maçlarından üçünde de bu senaryo gerçekleşti, sırasıyla 196, 182 ve 191 sayı izlemiştik. Koç Ilsalo’nun en güvendiği silahları Jovantae Hawkins ve Sebastian Herrera oldular.

Ludwigsburg da kötü geçen bir sezonun ardından yeni sezona iyi bir giriş yaptı, eski güçlü günlerine göz kırpıyorlar. Onlar da rakipleri gibi 6 maçtan 5 tane galibiyet çıkarmayı başardılar. Son 3 maçlarından ikisinde bizlere bol skorlu, tempolu mücadeleler izletmişlerdi. Bu maçlarda Ulm’u 106-75 ve Hamburg’u 94-83 ile geçmeyi bilmişlerdi. Knight ve Carrington çok iyi bir grafik yakaladılar, takımın skor yükünü çeken isimler oldular.

İki ekip de BBL’nin genel tredine uygun şekilde tempoyu yüksek tutup daha çok hücum performansları ile önde olan bir performansa sahipler. Bir tarafta Hawkins – Herrera diğer tarafta Knight – Carrington ikilisi olunca bizleri keyifli bir skor düellosunun beklediğini düşünüyorum. İki takımın da tempoyu sürekli forse edeceğini ve çoğunlukla hücumu düşünerek bizlere keyifli, tempolu ve elbette bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (171.5) – 1.74
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …