Güncel
Anasayfa / Almanya Kupası / Crailsheim Merlins – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 26.10.20

Crailsheim Merlins – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 26.10.20

Almanya Kupası 3. maç gününde Crailsheim Merlins Pazartesi saat 22:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa Bayern’in toplam sayı limitini 90.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 92.5 olarak belirlemiş.

Crailsheim ilk maçında Mitteldeutscher’e 99-94’lük skorla yenilmişti. Şimdi bu maça tamam mı devam mı diyerek çıkacaklar, kaybetmeleri durumunda Final Four şansları kalmayacak. İlk maçta iki yeni transfer Bell-Haynes ile Coleman çok iyi iş çıkarmışlar, toplamda 45 sayı üretmişler, tecrübeli Stuckey de onlara eşlik etmişti. Ama takım savunmaları çok yumuşak ve bu şekilde atarak kazanmaları pek mümkün görünmüyor.

Bayern ilk maçta Bayreuth karşısında sürpriz şekilde 89-95 yenildikten sonra ikinci maçta ise işi sıkı tutup Mitteldeutscher’i 60-97’lik skorla geçtiler, gerçek güçlerini ortaya koydular. Son maçta formda isimlerden Reynolds yine pota altında etkili olurken Bray ekstra bir performans sergilemiş, özellikle yüksek üçlük yüzdesiyle Bayern’in hücumlarını taşımıştı. Ayrıca Flaccadori de aldığı süreleri iyi değerlendirip önemli katkılar vermişti.

Bayern geniş ve kaliteli rotasyonu artı her geçen gün artan form grafiğiyle bu maçta net olarak favori. Kaybetmeleri durumunda Final Four şansları kalmayacak, bu nedenle kazanmak ve olabildiğince yüksek farklarla üstünlük kurup averajlarını zirveye taşımak durumundalar. Crailsheim de yenilirse kupaya veda edecek ama onlar için zaten sezonun hedeflerinden biri değil. Bu nedenle savunmada fazla direnç göstermeyeceklerini, Bayern’in temposuna ayak uyduracaklarını düşünüyorum. Koç Trincheri’nin öğrencilerinin kazanırken son maçta olduğu gibi 90 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (90.5) – 1.45
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (92.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Estonya – Rusya İddaa Tahmini 28.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Talin, Estonya’da oynanacak maçta Estonya Cumartesi saat …