Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Hamburg Towers İddaa Tahmini 20.11.21

Crailsheim Merlins – Hamburg Towers İddaa Tahmini 20.11.21

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi saat 22:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.59 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.75 olarak belirlemiş. 

Merlins 7 maçın ardından 4 galibiyet toplayabildi ama daha da önemlisi bu galibiyetlerin son 3 maçta seri olarak gelmesiydi. Ayrıca son 2 Europe Cup maçlarını da kazandıklarını belirtelim. Son olarak 17 Kasım’da burada konuk ettikleri denk rakiplerinden Peristeri’yi 78-55 gibi farklı bir skorla yenmeyi başarmışlardı. O maçta etkili savunmalarının yanı sıra hücumda da verimli oynamışlardı. Radosavljevic 17 sayı, 5 ribaund ve Harris 15 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

Hamburg ise ligin zirve takipçilerinden biri konumuna geldi sezonun ilk bölümü geride kalırken. 7 maçtan 5 tanesini kazandılar ve bunlar da seri halinde geldi, şuanda nefis bir serinin içindeler yani. Ancak haftaiçi kendi sahalarında Levallois’ya 84-94 ile yenildiklerini de belirtelim. O maçta Homesley 29 sayı, 3 ribaund ve Brown 13 sayı, 4 asist ile direnmeye çalışmışlar ama onların hücumdaki etkinliğine karşın takım olarak savunmada sınıfta kaldıkları için maçın içinde kalamamışlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmadığını biliyoruz. Gerek kalite gerekse form grafiği anlamında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. Bu maçta bu dengeyi bozabilecek nokta ise Crailsheim’ın ev sahibi avantajı olacak kuşkusuz. Ayrıca Europe Cup da dahil olarak daha moralli durumdalar, Hamburg’un aksine bu maça kazanarak geldiler. Shorts ve Stuckey gibi iki tecrübeli guard liderliğinde oyunun temposunu kontrol altında tutup Radosevljevic, Harris, Lasisi gibi silahları da verimli kullanarak galibiyete uzanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.59
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 17:30’da Semt77 Yalovaspor ile …