Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Ludwigsburg İddaa Tahmini 10.02.24

Crailsheim Merlins – Ludwigsburg İddaa Tahmini 10.02.24

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi günü saat 20:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Merlins sadece 4 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkalarından birisi konumunda. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve zaten sadece 4 galibiyetleri var, düşme potasında yer alıyorlar Heidelberg ile beraber. Evlerindeki son 4 maçlarından 3 tanesini de kaybettiklerini gördük. Son olarak konuk ettikleri Braunschweig karşısında varlık gösterememişler ve 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Ludwigsburg ise son 4 maçtan 3 tanesini kazandı, formda bir görüntü verdi. Bu sayede de 12 galibiyete ulaştıklarını gördük, 7. sıradalar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Son 2 deplasman maçlarında denk rakiplere kaybetmekten kurtulamamışlardı, BBL’de Oldenburg’a 6 sayı ve BCL’de ise Bonn’a 5 sayı farkla kaybettiler. Hafaiçi ise yine BCL sahnesinde temsilcimiz Galatasaray’ı 20 sayı farkla geçmeyi bildiler, formda olduklarını gösterdiler.

Misafir takım play-off kovalayan ve son dönemde iyi basketbol oynayan bir takım. Evet bunu deplasman galibiyetleri olarak yansıtamadılar ama bunun nedeni denk rakiplere konuk olmalarıydı. Şimdi yine deplasmandalar ama bu sefer karşılarında zayıf bir rakip var. Bu fırsatı değerlendireceklerini, Graves, Melson, Buie gibi etkili kısalarla handikapı da geçerek hatta çift haneli farkları bularak kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …