Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – MLP Academics Heidelberg 09.04.22

Crailsheim Merlins – MLP Academics Heidelberg 09.04.22

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Merlins son dönemin en formsuz takımlarından biri. Yıldız guardları Shorts’un sakatlığının da etkisiyle son 6 maçlarını üst üste kaybettiler. Ancak bu kötü sekansta sadece 1 maçı evlerinde oynadıklarını, 6 Nisan’daki o maçta alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’e iyi direnmelerine rağmen sonunu getiremeyerek 90-93 ile kaybettiklerini belirtelim. Harris 24 sayı, 5 asist, Lewis 16 sayı, 7 ribaund, 6 asist, Aririguzah 14 sayı, 9 ribaund ve Stuckey 14 sayı, 4 ribaund ile ayakta kalan isimler olmulşlardı o maçta. 

Heidelberg ise son dönemde toparlanma sinyalleri veren bir takım, son 2 maçlarını üst üste kazanarak 11 galibiyete ulaştılar ve kendilerine averajla 11. sırada yer buldular. 7 maçları var ve play-off yarışından 4 adım geride kalmış durumdalar yani şansları epey azalmış durumda. Bununla beraber son 4 deplasman maçlarında üst üste 3 kayıup yaşadıktan sonra denk rakiplerinden Gottingen’i 70-82 ile yenerek kötü seriye dur demişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde oynamanın avantajıyla düşme adaylarından Giessen’i 95-81 ile rahat geçtiler. 

Merlins 12 galibiyetle 10. sırada yer alıyor ve play-off potasından 3 adım uzakta ama bununla beraber 2 maçları da eksik. Yani play-off yarışına dahil olma konusunda halen önemli ölçüde şansları var. Evet Shorts’un sezonu kapatması onları çok yıprattı mental ve fiziksel olarak ama son maçlarda Harris ile Lewis’in sazı ellerine almalarıyla beraber iyi sinyaller verdiler ve artık bu maçta beklenen reaksiyonu gösterip, 6 maçlık galibiyet özlemine son vereceklerini, play-off yarışında biz de varız mesajını rakiplere vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1 .47
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …