Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – MLP Heidelberg İddaa Tahmini 20.11.23

Crailsheim Merlins – MLP Heidelberg İddaa Tahmini 20.11.23

Almanya easyCredit BBL 8. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazartesi günü saat 22:00’da MLP Heidelberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar. 

Bu sezonun zayıf halkalarından birisi Crailsheim. Şuana kadar çıktıkları 7 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Temel sıkıntılarının ise üretimdeki kısırlık olduğunu söyleyebiliriz. Maç başına sadece 74 sayı üretiyorlar ve BBL gibi yüksek tempoda, hücum odaklı performansların sergilendiği bir ligde ortalama çok düşük elbette… Bu paralelde son 3 maçlarında da düşük skorlar çıktı tabi, sırasıyla 158, 162 ve 154 sayı üretilmişti o maçlarda.

Heidelberg de rakibi gibi ligin diğer zayıf halkalarından birisi. Onlar da 7 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler. Üretimde rakibe göre nispeten daha iyiler, ortalama 84 sayı buluyorlar ama bu da zayıf savunmaları nedeniyle maç kazanmaları için yeterli olmuyor. Nitekim son 3 maçlarından ikisinde bize düşük skorlu mücaldeleler izletmişlerdi, içerde Hamburg’a 73-88 ve yine içerde Wurzburg’a 54-87 ile kaybetmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 

İki takım da puan tablosunun son sıralarını paylaşıyorlar ve ligde kalma yolunda sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar. Bunun bilinciyle stres seviyeleri de yüksek olacaktır. Zaten üretimde zorlanan iki takım oyuncularının bu stres ve baskı ile beraber hücumdaki yüzdelerinin daha da düşeceğini, hataların artacağını düşünüyorum. Bu nedenle verimliliklerinin her zamankinden de aşağıda olmasını bekleyebiliriz. Tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (172.5) – 1.52
intobet Oranı: ALT (172.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …