Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz 09.12.20

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz 09.12.20

Almanya easyCredit BBL 1. hafta erteleme maçında Crailsheim Merlins Çarşamba saat 22:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Crailsheim sezona iyi giriş yapan takımlardan biri, 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Evlerinde oynadıkları 2 maçı da kazanırken, rakiplerine ortalama 9 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son iç saha maçlarında Gottingen’i 12 sayı farkla geçtiler. Kanadalı guard Bell-Haynes harika bir sezon geçiriyor, kısa zamanda önemli takımlarda görebiliriz. Tecrübeli uzun Radosavljevic de ona iyi destek oluyor. 

Chemnitz ise ligin yeni takımlarından biri ve doğal olarak da zayıf halkalar arasında yer alıyor. 4 maçlarını da kaybettiler. Bu maçlarda rakipleri onlara ortalama 17 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Deplasmandaki son maçlarında ise güçlü Oldenburg karşısında savunmada ciddi anlamda çökmüşler ve 119 sayı sayı yiyerek tam 46 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçlarında ise evlerinde oynamalarına rağmen Frankfurt’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım arasında kalite farkı olduğu bir gerçek. Bell-Haynes harika bir sezon başlangıcı yaptı ve neredeyse tek başına sırtlayıp götürüyor. Rakipleri ise ne kadar kötü durumda olduklarını gösterdiler son 2 maçta. Önce Oldenburg’dan tam 46 sayı fark yediler sonra da Frankfurt’a 13 sayı farkla yenildiler. Özetle bu sezon önemli takviyeler yapmazlarsa ligde kalmaları hayli zor görünüyor. Bu maçta da formda Crailsheim’ın zayıf rakibine net bir üstünlük kuracağını, çift haneli farklarla kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …