Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Rasta Vechta İddaa Tahmini 16.06.20

Crailsheim Merlins – Rasta Vechta İddaa Tahmini 16.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvasında son 8 takım arasına kalamayan iki zayıf ekibin formali karşılaşmasında Crailsheim Merlins Salı saat 21:30’da Rasta Vechta ile 9.luk mücadelesi verecek. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 165.5 olarak belirlemiş.

Crailsheim Russell, Morgan ve Hawkins gibi önemli isimlerinden faydalanamadığı turnuvada 4 maçını da kaybetti beklendiği gibi, direnç gösteremedi. Yüksek tempoda oynamaya devam ettiler yıldızların yokluğunda ancak savunmada sınıfta kaldılar, çok sayı yediler. Bu maçlarında hepsinde 166 sayı limiti aşılmıştı. Son maçta güçlü rakipleri Oldenburg’a sürpriz şekilde iyi direndiler ama 83-85 ile kaybettiler. Brembly, Stuckey, Herrera ve Kovacevic gibi isimlerle skor üretiminde fena iş çıkarmıyorlar.

Vechta da Young, Davis, Vasturia gibi önemli skor ellerinden yoksun çıktığı turnuvada 4 maçta 0 çekti beklendiği gibi. İlk maçlarda savunma konusunda fena işler çıkarmadılar ama son 2 maçta savunmada da sınıfta kaldılar ve bu nedenle de farklı kaybettiler. Önce Alba’ya 72-102 sonra da Bamberg’e 100-82 ile kaybettiler. Zyskowski ile Simpson takımlarını taşımaya çalışıyorlar hücumda. 

İki takımın da formalite için çıkacağı bu maçta savunmayı ön planda tutacaklarını düşünmüyorum. Oyuncular bireysel performanslarını ön plana çıkarmak için hücuma daha fazla konsantre olacaklardır. Son maçlarda tempoyu yükselten ekiplerin bizlere bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Formda skorerler Herrera, Simpson ve Stuckey bu maçta da ön planda olacaklardır.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (165.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Gran Canaria İddaa Tahmini 27.09.20

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde Zaragoza Pazar saat 21:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa …