Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Crailsheim Merlins – Wurzburg İddaa Tahmini 25.09.21

Crailsheim Merlins – Wurzburg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Crailsheim Merlins Cumartesi aat 19:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap açmışlar.

Yeni koçları Gleim ile sezona hazırlanan Merlins’de, Bell-Haynes, Highsmith, Jeremy Jones gibi isimlerin yerleri dolduruldu. Terrell Harris, Jared Savage, T.J. Shorts, Bogdan Radosavljevic, Richmond Aririguzoh, Jaren Lewis Maurice Stuckey, Fabian Bleck, Elias Lasisi gibi isimler yeni sezonda öne çıkması beklenen isimler durumundalar. Son hazırlık maçlarında da güçlü Fransız ekibi Dijon’u 86-74 gibi net bir skorla devirdiklerini belirtelim. O maçta Stuckey 19 sayı ile en skorer isim olurken, Radosavljevic 13 sayı, 6 ribaund, Lewis 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist, 3 top çalma ve Shorts 12 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. 

Wurzburg ise koç Wucherer ile yola devam etmeyi tercih etti. Justin Sears, Cameron Hunt ve Alex King kadroda kalmaya devam eden isinler olurken, Luciano Parodi, Desi Rodriguez, Nicolas Carvacho, Craig Moller, Aigars Skele, William Buford ve Filip Stanic kadroya yeni kattıkları isimler oldular. Son ciddi hazırlık maçlarında güçlü rakipleri Ludwigsburg karşısında varlık gösterememişler, 90-69 ile kaybetmişlerdi. Rodriguez 13 sayı ve Parodi 12 sayı, 6 ribaund ile direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. 

Crailsheim, Stuckey ve Shorts gibi iki etkili kısanın etrafında Harris, Savage, Radosavljevic, Lewis, Lasisi gibi isimleri de toplayarak yine mücadeleci, dişli bir takım oluşturdu. Son hazırlık maçlarında güçlü rakipleri Dijon’u 12 sayı farkla yenerek iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. Bu maçta da ligi orta alı takımlarından biri olan Wurzburg karşısında fazla zorlanmayacaklarını, düşük handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum ki Crailsheim’ın son maçında Ludwigsburg’dan tam 21 sayı fark yediğini unutmayalım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …