Anasayfa / Brescia / Cremona – Brescia İddaa Tahmini 06.09.23

Cremona – Brescia İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsanında Cremona Çarşamba günü saat 20:00’da Brescia ile karşılaşacak. Betroad Cremona lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cremona ligin yeni takımlarından birisi. Koç Cavina liderliğinde yola devam ederlerken Serie A’da kalıcı olabilmek adına kadrolarını güçlendirdiler. Geçen sezon da kadroda olan Lacey, Pecchia, Eboua yine takımın önemli parçaları arasında olacaklar. Yeni transferlerden eski Beşiktaşlı Bone ve eski Daçkalı McCullough artı Adrian ile Golden da takımın çok şey beklediği isimler. Son hazırlık maçlarında Trento’dan 15 sayı fark yemişlerdi…

Brescia yeni sezonda EuroCup’da yer almayacak, sadece Serie A’da mücadele edecekler. Koç Magro ile yola devam ettiklerini altını çizelim. Takıma yeni eklenen isimler arasında Derthona’dan Christon, Brindisi’den Burnell öne çıkıyorlar. Cournooh, Della Valle, Massinburg, Petrucelli, Gabriel, Akele ise yola devam ettikleri takımı yine taşıması beklenen isimler. Son 2 hazırlık maçlarında Cantu’yu 16 sayı ve Varese’yi tam 26 sayı farkla ezip geçtiler. 

İki takım 26 Ağustos’daki hazırlık maçında karşılaşmışlar ve Brescia rakibine 75-79 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Ama sonrasında onlar Trento’ya farklı kaybederken Brescia ise rakibinin aksine sonraki 2 maçında üst üste çift haneli farklarla net galibiyetler elde etmişti. Bu maçta da tecrübe farkını ortaya koyacaklarını, Christon, Burnell, Della Valle, Massinburg, Petrucelli, Gabriel gibi silahlar liderliğinde düşük farklarla da olsa kazanarak rövanşı alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …