Anasayfa / Cantu / Cremona – Cantu İddaa Tahmini 09.12.20

Cremona – Cantu İddaa Tahmini 09.12.20

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Cremona Çarşamba saat 21:30’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 79.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 81.5 olarak açıklamış.

Cremona sezona kötü bir başlangıç yapmıştı ama sonrasında toparlandılar ve 7 maçtan 3 tanesini kazandılar ve play-off potasından sadece 1 adım geride olduklarını da belirtelim. Son 3 maçlarına bakarsak bizlere hep yüksek skorlu maçlra izlettiler. Bunu yaparken de hücum performansları ile dikkat çektiler. Son 2 maçlarında Pesaro’ya 83 ve Reggio Emilia’ya ise 85 sayı göndermişlerdi. Hommes 18.6 sayı ile sadece takımının değil, ligin de en önemli skorerlerinden biri konumunda.

Cantu da rakibi gibi 8 maçın ardından 3 galibiyet elde etti ve onlar da play-off yarışının içinde yer alıyorlar. Ancak son maçlarına baktığımızda özellikle savunmada sorunlar yaşadıklarını biliyoruz. Son 3 maçta Treviso’dan 89, ligden çekilmesi gündemde olan Roma’dan 85 ve Brindisi’den 85 sayı yemişlerdi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve hücumda fena değiller ama savunmada yumuşak kalıyorlar.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren karşılaşmada denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak denkliğin bozulacağı noktanın Cremona’nn Hommes liderliğindeki hücumları olduğunu düşünüyorum. Cantu’nun zayıf savunması karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, evlerinde oynamanın da avantajıyla kazanmaya yakın olduklarını ve rakip potaya 80 sayının üzerinde göndereceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (79.5) – 1.65
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 2.05
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Sassari – Olimpia Milano İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Sassari Çarşamba saat 21:45’de Olimpia Milano ile …