Anasayfa / Cremona / Cremona – Virtus Roma İddaa Tahmini 26.01.20

Cremona – Virtus Roma İddaa Tahmini 26.01.20

İtalya Lega Basket Serie A 20.hafta mücadelesinde Cremona Pazar saat 19:00’da Virtus Roma ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Cremona 17 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırdı ve Serie A’da play-off yarışçılarından biri konumundalar. Şimdiye kadar ortalama 80 sayı gönderdiler rakip potalara. Ancak son 2 iç saha maçlarına baktığmızda ise bu ortalamayı fazlasıyla aştıklarını gördük, Varese ile Brindisi karşısında 93’er sayı üretmişlerdi. Saunders, Richardson, Happ üçlüsü takımın son haftalarda öne çıkan isimleri oldular.

Roma ise 7 galibiyetle 13.sırada ve play-off yarışından 2 maç geride kalmış durumdalar. Şimdiye kadar en büyük problemleri savunmaydı, ortalama 84 sayı gördüler potalarında. Ancak son 2 deplasman maçına baktığımızda savunmalarının daha da kötü durumda olduklarını gördük, sırasıyla Reggio Emilia’dan 96 ve Brindisi’den ise 88 sayı yemişlerdi. Hücumda tempoyu seven ve iyi de üreten bir takımlar ancak savunmaları epey yumuşadı son maçlarda.

İki takım arasında net kalite farkları olduğunu söylemek güç belki ama Cremona’nın kendi sahasında çok iyi hücum basketbolu oynayan ve Saunders artı Happ ile hem dışarıdan hem de içeriden üretebilecek kalitede silahları olan bir takım olduklarını da belirtmem lazım. Bu nedenle ev sahibi avantajı ile tempoyu forse edip, daha rahat skor üreteceklerini ve 85 baremini aşacaklarını düşünüyorum Roma’nın vasat savunması karşısında.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …