Anasayfa / Criollas de Caguas / Criollas de Caguas – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 30.05.24

Criollas de Caguas – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 30.05.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Criollas de Caguas Parşembe günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.59 olarak belirlemiş.

Caguas kötü gidişata son maçta konuk ettiği Cangrejeros’u 4 sayı farkla da olsa geçerek dur demişti. BU spnuçla beraber 12 galibiyete ulaştılar ve yüzde 60’lık kazanma oranı ile zirve koltuğunu Guaynabo ile paylaşmaya başladılar. Evlerinde üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra 27 Mayıs’da Cangrejeros karşısında alında bu galibiyet onlar adına çok önemliydi. Avrupa basketbolundan da tanıdığımız Travis Trice, John Jenkins, Akil Mitchell takımın öne çıkan isimleri.

Carolina ise son 3 maçtan ikisini kaybetti, bu nedenle de 9 galibiyette kaldıar ve şuan için ilk 4 yarışından yani play-off potasından 2 adım gerideler… Deplasman karneleri de sıkıntılı diyebiliriz rahatlıkla, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son 2 maçta Aguada’ya uzatmada 3 sayı ve Cangrejeros’a 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Goodwin, James Jr., Cruz, Waters, Conditt takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Her ne kadar Caguas son dönemde formsuz olsa da iki takım arasındaki siklet farkını ortaya koyan bir puan tablosu var karşımızda. Nitekim Caguas, son maçlarda da toparlandığını, çıkışa geçtiğini gösterdi. Evlerinde oynamanın avantajıyla ve Guaynabo ile girdikleri zirve yarışının ekstra motivasyonuyla bu maçta da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Son dönemde deplasmanlarda zorlanan Carolina’yı geçerek çıkışlarını sürdürmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
Best10 Oranı: MS 1 – 1.59
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …