Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 15.05.23

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 15.05.23

VTB Ligi üçüncülük serisi 5. maçında CSKA Moskova Pazartesi günü saat 19:30’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

CSKA her ne kadar yarı finalde Kuban’a elerek soğuk bir duş alsa da sonrasında üçüncülük serisinde çabuk toparlandı ve ilk maçı 68-86 gibi farklı bir skorla evinde kaybettikten sonra üst üste 3 maçı kazanarak seride öne fırlamıştı. Evlerindeki 2. maçta tam 24 sayı farkla kazanırken, 4. maçta ise deplasmanda olmalarına rağmen 72-77’lik skorla geçtiler. Ellerinde Milutinov, Ware, Cacok, Moore, Jean-Charles gibi önemli silahlar var. 

Koç Pascual yönetimindeki Zenit, yarı finalde denk rakibi Kazan’a dirense de 4-3 ile kaybetmiş ve o seride çok yıpranmıştı hem fiziksel hem de mental olarak… Sonrasında bu seride ise yorgunluğun etkisini gördüler. İlk maçta deplasmanda farklı kazanarak iyi bir başlangıç yapmış olsalar da sonrasında sınıfta kaldılar, üst üste 3 maç kaybetmeleri, daha da önemlisi evlerinde 2 maç birden kaybetmeleri ile seride bana göre havlu attıklar. Artık onlar da üst üste 3 maç kazanmak zorundalar…

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını şuana kadar net olarak gördük seride. CSKA üst üste 3 galibiyeti elde ederek seriyi şuana kadar domine etti. Deplasmanda rakibini 2 kere yenmiş bir takım olarak seriyi evlerinde bitirme şansları var, bu fırsatı kaçırmayacaklarını düşünüyorum. Kaliteli ve geniş kadrolarını yine verimli kullanarak sürprize izin vermeyeceklerini, düşük farklarla da olsa kazanarak seriyi bitirip sezonu 3. sırada tamamlayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …