Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 30.05.22

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 30.05.22

VTB Ligi final serisi 5. maçında CSKA Moskova Pazartesi saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 80.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 81.5 olarak belirlemiş.

CSKA normal sezonu 1. sırada bitirerek Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden doğan kadrodaki güç kaybına rağmen halen iyi durumda olduğunu göstermişti. Finale kadar fazla zorlanmadan geldiler ve burada da kalitelerini gösterdiler, şuanda 3-1 öndeler ve şampiyonluk kupasına sadece 1 galibiyet uzaktalar. Seride kazandıkları 3 maçta da rakibin savunma direncini kırmışlar ve sırasıyla 83, 82 ve 111 sayı üretmişlerdi. O son maçta Efes ile anlaştığı iddia edilen Clyburn 33 sayı, 5 asist ile yıldızlaşırken, Shved 21 sayı, 5 asist ve Milutinov ise 20 sayı ile diğer öne çıkan isimlerdi. 

Zenit de rakibi gibi Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden dolayı güç kaybetmiş olsa da normal sezonu 2. sırada bitirmiş sonrasında da finale kadar gelmişti. Tabi onlar yarı finalde Unics karşısında daha fazla zorlanmışlardı. Nitekim final serisinde de pek nefesleri yetmedi şuana kadar. En güvendikleri kale olan takım savunmasının da özellikle son maçta tamamen dağıldığını, potalarında 111 sayı görerek kaybettiklerini gördük. Artık 3-1 gerideler ve üst üste 3 kere CSKA’yı yenmeleri gerekiyor şampiyonluk için…

İki takım arasında Rusya’nın Ukrayna’yı işgali öncesinde de zaten kalite ve seviye farkı vardı, sonrasında karşılıklı olarak kan kaybetmelerine rağmen bu fark korundu. Nitekim CSKA seride 3-1 önde zaten. Shved, Clyburn, Milutinov üçlüsüyle hücumda istediği gibi top koşturan ve 1 maç hariç diğer 3 maçta 80 baremini sorunsuz geçen bir CSKA izledik. Evlerinde taraftarları önünde çıkacakları, galibiyetin kupayı getireceği bu maçta da üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanırken yine 80 baremini geçeceklerini ve seriyi daha fazla uzatmadan kupayı kaldıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.51
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …