Anasayfa / CSM Oradea / CSM Oradea – Parma Perm İddaa Tahmini 25.04.21

CSM Oradea – Parma Perm İddaa Tahmini 25.04.21

Tel Aviv’deki fanusta düzenlenen FIBA Europe Cup Final Four üçüncülük maçında CSM Oradea Pazar saat 18:00’da Parma Perm ile karşılaşacak. İddaa Rumen ekibi lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Oradea’nın buralara kadar gelmesi bile zaten büyük sürprizid ve yarı final maçında güçlü Polonya ekib Ostrow karşısında da beklediğim gibi fazla varlık gösteremediler ve sadece 66 sayıda kalarak 11 sayı farkla yenildiler. Markovic 15 sayı, Broussard 13 sayı ve Zekovic 11 sayı ile direnmeye çalışan isimler olmuşlar ama rakibin sert ve disiplinli savunması karşısında Green ile Holt başta olmak üzere alternatif skor katkısı alamayınca çift haneli farklarla kaybetmeleri kaçınılmaz olmuştu. 

Rus ekibi erken final niteliğindeki ilk maçta denk rakibi İsrail temsilcisi Ness Ziona karşısında iyi direndi ama son topta 80-81 ile kaybetmekten kurtulamadı. Hücumda tecrübeli şutör Juskevicius beklendiği gibi 17 sayıyla takıma liderlik etmiş aslında Williams, Grigoryev, Zukauskas, Savovic gibi tamamlayıcıların hepsinden de çift haneli skor katkısı alarak çeşitlilik konusunda çok iyi iş çıkarmışlardı. Ama savunmada Selden’ı durduramayınca ondan yedikleri 24 sayı maçın ibresinin tamamen rakibe kaymasına neden olmuştu. 

İki takım da yarı finalde aradığını bulamadı ve bu maça aslında sadece prestij için çıkacaklar. Ancak kadro kalitesi, tecrübe ve form grafiği alanlarının tamamında Parma önde ve Tel Aviv’den hiç olmazsa üçüncülük ünvanıyla ayrılmak isteyeceklerini düşünüyorum. Başta tecrübeli şutör Juskevicius olmak üzere diğer silahlarını Ness Ziona karşısında devreye soktukları gibi yine verimli kullanacaklarını, bu seviyeler için yetersiz olduğunu yarı finalde 11 sayı fark yiyerek gösteren Oradea karşısında düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …