Anasayfa / Arka Gdynia / Czarni Slupsk – Arka Gydnia İddaa Tahmini 10.02.22

Czarni Slupsk – Arka Gydnia İddaa Tahmini 10.02.22

Polonya Ligi 23. hafta mücadelesinde Czarni Slupsk Perşembe saat 19:30’da Arka Gdynia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımı olmasına rağmen Czarni zirve takipçilerinden birine dönüşerek bu sezonun flaş performansı oldu kuşkusuz. 21 maçtan 16 tanesini kazandılar ve liderlik koltuğunda oturuyorlar. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçta Astoria’yı 21 ve son olarak Anwil’i 6 sayı farkla geçmişlerdi. 5 Şubat’taki o son maçta Lewis 17 sayı, Garrett 12 sayı, 2 asist ve Young 10 sayı, 9 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Klassen ile Beech’in tek hanelerde kaldıkları bir maçı 83 sayı atarak kazanmaları önemliydi.

Gdynia ise ligin orta altı takımlarından biri. 22 maçlarından 8 tanesini kazanabildiler ve düşme potasından 4, play-off yarışından ise 3 adım uzaktalar. Deplasman karneleri ise sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son olarak güçlü rakiplerinden Gora’ya konuk olmuşlar ve 14 sayı farkla kaybetmişlerdi. 2 Şubat’daki o son maçta üretimde sınıfta kalmışlardı, Music 18 sayı, 4 ribaund, 5 asist, Dylewicz 11 sayı, 4 ribaund ve Woloszyn 11 sayı, 3 ribaund ile yegane çift haneli katkı veren isimlerdi. Takımın yıldızlarından Boykins sadece 4 sayı üretebilmişti. 

İki takım arasında tıpkı puan sıralamasında olduğu gibi kadro kalitesi ve sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Czarni’nin elinde Lewis, Garrett, Young, Klassen ve Beech gibi önemli silahlar var. Liderlik yarışında avantajlarını korumak adına bu tarz vasat rakipler karşısında hata yapmamaları gerektiğini biliyorlar. Bu nedenle de rakibin direncini olabilecek en erken şekilde kırarak çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum. Özellikle deplasmanlarda hiç varlık gösteremeyen Gdynia’nın da güçlü rakibi karşısında fazla zorluk çıkaramayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.53
Rexbet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …