Anasayfa / Czarni Slupsk / Czarni Slupsk – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 05.05.22

Czarni Slupsk – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 05.05.22

Polonya Ligi yarı final serisi 2. maçında Czarni Slupsk Perşembe saat 18:30’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.64 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.74 olarak belirlemiş.

Czarni normal sezonu lider olarak tamamlayıp ilk turda 8. sıradan gelen Szczecin’i 3-1 ile rahat geçmişti. Ama burada yarı final serisinin ilk maçında evlerinde oynamalarına rağmen Wroclaw karşısında tam anlamıyla hezimete uğradılar ve 57-77’lik skorla kaybederek daha ilk maçtan saha avantajını da rakibe teslim etmiş oldular. Özellikle hücumda tam anlamıyla sınıfta kaldıkları o maçta Beech 14 sayı, 5 ribaund ve Witlinski 14 sayı, 10 ribaund ile ayakta kalabilen yegane isimler olmuşlar, takımın yıldızkarından Klassen, Lewis, Young üçlüsünden toplamda sadece 12 sayı gelmesi onları çok zorlamıştı. 

Normal sezonu 5. sırada bitiren Wroclaw ise ilk turda sürprize imza atarak dezavantajlı olmasına rağmen denk rakibi Zielona Gora’yı 3-0 ile süpürerek buraya gelmiş, ilk maçta da normal sezonun lideri Czarni’yi tam 20 sayı farkla geçerek ilk turun momentumunu buraya taşımayı başarmışlardı. O maçta çok iyi savunma yapmışlar, Trice 18 sayı, 5 ribaund, 6 asist, Kerem 17 sayı, 14 ribaund ve Kolenda 12 sayı, 5 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıyan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında kağıt üstünde kalite anlamında farklar olmadığını biliyoruz ki Wroclaw ilk maçta ne kadar formda olduğunu, daha doğrusu istim üstünde olduğunu göstermişti rakibini kendi taraftarı önünde 20 sayı farkla hezimete uğratarak. Ancak normal sezonun lideri Czarni, öyle Gora gibi teslim olarak 3-0 ile süpürülmeye izin vermeyecektir. Bu maçta bir kez daha sahalarında hata yapmayacaklarını, zorlanacak olsalar da Wroclaw’dan bir galibiyet alarak deplasmana gideceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.64
Rexbet Oranı: MS 1  – 1.74
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …