Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Dabrowa Gornicza – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 03.01.21

Dabrowa Gornicza – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 03.01.21

Polonya Ligi 20. hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Pazar saat 19:35’de Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Dabrowa 19 maçın ardından 7 galibiyet alabildi ve play-off yarışından 3 maç geride kalmış durumda. Ama diğer taraftan son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve evlerinde oynamanın avantajını çok iyi kullanıyorlar son haftalarda. Son olarak konuk ettikleri denk rakiplerinden Torun’u 7 sayı farkla geçmişlerdi. Moore ve Wilson takımın öne çıkan isimleri konumundalar ki Rhett ve Nowakowski de son maçlarda onlara iyi destek oluyorlar.

Astoria cephesinde ise durum pek farklı değil onlar da 18 maçtan 7 galibiyet çıkarabildiler ve alt sıralara daha yakınlar. Ayrıca deplasman karnelerinin de iyi durumda olmadığını söyleyebiliriz rahatlıkla, 11 maçtan 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarını üst üste kaybederken Lublin’e uzatmada 6 farkla ve Szczecin’e 7 sayı farkla boyun eğmişlerdi. Son maçlarda özellikle üretimde zorlandıklarını görmüştük, iki kayıpta da 68 sayıda kalmışlardı.

Puan tablosuna baktığımızda iki takımın da denk olduğunu söyleyebiliriz. Ama son haftalarda oynanan basketbol bunun aksini söylüyor ve Dabrowa’nın bir adım önde olduğunu gösteriyor. Özellikle evlerinde 3 maçlık güzel bir seri yakalamış olmaları onları bu maçta favori haline getirmiş durumda. Wilson ve Moore liderliğinde son maçlarda üretimde sorun yaşayan rakiplerine üstünlük kuracaklarını, evlerindeki seriyi 4 maça çıkarabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

VEF Riga – Peristeri İddaa Tahmini 26.01.21

FIBA Şampiyonlar Ligi 6. hafta mcüadelesinde VEF Riga Salı saat 20:30’da Peristeri ile karşılaşacak. İddaa …