Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Dabrowa Gornicza – Astoria Bydogoszcz İddaa Tahmini 07.02.22

Dabrowa Gornicza – Astoria Bydogoszcz İddaa Tahmini 07.02.22

Polonya Ligi 22. hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Pazartesi saat 19:30’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Dabrowa 20 maçın ardından 7 galibiyet alabildi ve ilk hedefleri olan düşme hattından uzak kalmayı başarmış durumdalar şuana kadar. Ayrıca son 3 maçlarından ikisini kazanarak da formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise Radom’u 76-72 ve güçlü Zielona Gora’yı 83-78’lik skorla yenmişlerdi. 3 Şubat’daki son maçta ise şampiyon Ostrow’a direnseler de 91-80 ile kaybetmişlerdi. O maçta Marble 20 sayı, 3 asist, Lewis 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Mijovic 11 sayı, 10 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Astoria ise 19 maçının ardından hanesine 9 galibiyet yazdırdı ve ligin tuzu kuru takımlarından biri konumundalar. Ne play-off ile ne de düşme hattı ile alakaları yok. Bu rahatlığın da etkisiyle son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler, pek iyi durumda olmadıklarını hatta formsuz olduklarını söyleyebiliriz. Son 2 deplasman maçlarında Spojnia’ya 89-86 ve güçlü Czarni’ye tam 21 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. 2 Şubat’taki son maçta ise konuk ettikleri Szczecin’e karşı hiç varlık gösterememişler, 71-102 ile farklı yenilmişlerdi. 

Her ne kadar puan tablosuna baktığınızda iki takım arasında ciddi farklar varmış gibi görünse de durum sahadaki performans ve kadro kalitesi anlanında öyle değil. Marble ve Lewis liderliğindeki Dabrowa son haftalarda kolay lokma olmadığını gösterdi. Alt sıralardan uzak kalmaya devam edebilmek, yerlerini güvence altına alabilmek için özellikle evlerinde hata yapmamaları gerekiyor. Tuzu kuru olan düşme potasından uzak kaldığı gibi play-off iddiası da bulunmayan rahat Astoria’nın bu deplasmanda direncinin kolay kırılacağını, Dabrowa’nın kazanırken düşük handikapı geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.53
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Superliga iddaa tahmin ve analizleri

Toros de Aragua – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Toros de Aragua Salı günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia …