Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Dabrowa Gornicza – GTK Gliwice İddaa Tahmini 21.03.21

Dabrowa Gornicza – GTK Gliwice İddaa Tahmini 21.03.21

Polonya Ligi 30. hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Pazar saat 19:35’de GTK Gliwice ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak belirlemiş.

Dabrowa 29 maçın ardından hanesine 13 galibiyet yazdırdı ve play-off yarışının dışında kaldığı için normal sezonun bu son maçına sadece formalite için çıkacaklar. Aslında zaten son haftalarda hep bu şekilde çıktılar ve son 3 iç saha maçlarından ikisini de kazandıklarını belirtelim. Önce Polpharma’yı 12 sonra da Lublin’i 3 sayı farkla geçmişler, güçlü Ostrow’a ise 7 sayı farkla kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda ligin ilk 4 yarışçılarından biri olan Wroclaw’ı 11 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler, Wilson 17 sayı ve Rhett 15 sayıyla galibiyetin mimarları olmuşlardı.

GTK’nın da durumu aynı. Onların derecesi 11-18 ve gazozuna çıkacaklar sezonun bu son maçına. Zaten deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu düşündüğümüzde bu maçta ekstra bir performans göstermelerini pek mantıklı olmaz, şuana kadar evden uzakta oynadıkları 14 maçtan 11 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Wroclaw’a 8 ve Szczecin’e tam 30 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu darmadağın olmuşlardı. 17 Mart’taki son maçlarında ise Legia karşısında direnmişler ama 9 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

İki takım için de normal sezonun bu son maçı bir şey ifade etmiyor, sadece formalite için oynanacak bir maç. Ancak Dabrowa son haftalarda buna benzer bir çok formalite maçı oynadı ve hiç de fena işler çıkarmadılar. Özellikle evlerinde iyi oynuyorlar. Son maçlarda rakiplerine farklı kaybeden, son deplasman maçında 30 sayı fark yiyen GTK karşısında Wilson, Rhett, Mijovic gibi isimlerle zorlanmayacaklarını, düşük handikapı aşarak sezonu galibiyetle kapatacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Cairns Taipans – Adelaide 36ers İddaa Tahmini 14.04.21

Avustralya Ligi mücadelesinde Cairns Taipans Çarşamba saat 12:30’da Adelaide 36ers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …