Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Dabrowa Gornicza – Hydro Truck Radom İddaa Tahmini 23.12.20

Dabrowa Gornicza – Hydro Truck Radom İddaa Tahmini 23.12.20

Polonya Ligi 18. hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Çarşamba saat 20:00’da Hydro Truck Radom ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Dabrowa 17 maçın ardından sadece 5 galibiyet alabildi ve ligin vasat takımlarından biri. Düşme hattından çıkabilmek için son haftalarda reaksiyon göstermeye başladılar, olumlu sinyaller veriyorlar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar; deplasmanda GTK’yı 7 sayı farkla ve geçen hafta da konuk ettikleri güçlü Legia’yı 10 sayı farkla sürpriz bir şekilde yenmeyi bilmişlerdi. Rhett, Wilson, Moore üçlüsü ritimlerini bulmaya başladı, artık tehlikeli bir takımlar.

Radom cephesinde de durum pek farklı değil, onlar da 5 galibiyet alabildiler ve averajla rakiplerini takipteler. Ayrıca deplasman karnelerinin de çok kötü olduğunu belirteyim, 7 maçta da galibiyetle tanışamadılar henüz. Bu maçlarda rakipleri onlara ortalama 14 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son 2 deplasman maçlarında Gydnia’ya 6 ve Polpharma gibi zayıf bir takıma bile 8 sayı farkla yenilmişlerdi geçen hafta. Hinds ve Zegzula ikilisi takımlarını ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Dabrowa sıralamadaki yerinden bağımsız olarak son haftalarda iyi ve dirençli basketbol oynayan bir ekip. Rhett, Wilson, Moore üçlüsünün birlikte ritim bulmaları ile beraber rakiplerini epey zorluyorlar. Bu maçta da deplasmanda varlık göstemeyen denk rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Sonuçta ınlar adına alt sıralardan kurtulabilmek adına sezonun hedef maçlarından biri ve tam konsantre bir şekilde performans gösterip handikapı geçerek net bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.90
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

London Lions – Newcastle Eagles İddaa Tahmini 16.05.21

İngiltere Ligi‘nde tarafsız sahada Leicester’da oynanacak final maçında London Lions Pazar saat 19:30’da Newcastle Eagles …