Anasayfa / Charlotte Hornets / Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı ekiplerinden Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Dallas son dönemde sakatlıkların da etkisiyle düşüş yaşayan bir ekip. Son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler ve 36 galibiyette kaldılar. Bu da onların ilk 6 sıradan düşerek 10. sıraya kadar gerilemelerine neden oldu, artık play-in potasının da dışında kalma tahlikesi ile karşı karşıyalar! Evlerindeki son 2 maçta güçlü iki takıma, Memphis’e 16 ve Warriors’a ise son nefeste 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Doncic artık döndü ancak Irving ile Hardaway’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Charlotte ise Doğu’nun zayıf halkalarından birisi, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve 23 galibiyette kalarak sezonu artık tamamladılar. Geri kalan dönemde play-in şansları olmadığı için sadece formalite maçlarına çıkacaklar. Deplasmanda daha dün Pelicans karşısında oynadıkları maçta da havlu attıkların görmüştük zaten. Aslında dişlerine göre bir rakip karşısında direnememişler ve tam 19 sayı fark yemişlerdi. Rozier, Oubre Jr., Dennis Smith Jr.’ın durumları maç saatinde belli olacak. 

Dallas’da Irving ile Hardaway’in oynayıp oynamayacağı belli değil ama onlardan yoksun olsalar da sakatlıktan dönen ve 2. maçına çıkacak olan Doncic liderliğinde artık evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Neredeyse play-in potasının da dışında kalma tehlikesi ile karşı karşıyalar ve Doncic’in de reaksiyon göstererek zayıf rakip karşısında sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Son maçlarda direnci iyice düşen Charlotte’ı çift haneli farklarla rahat geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …