Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 07.03.2020

Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 07.03.2020

NBA Ligi’nde Batı ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Dallas Mavericks, Cumartesi gecesi saat 04:30’da Memphis Grizzlies’ı American Airlines Center‘da konuk edecek. İddaa bu maç için handikapları deplasman ekibi lehine 8.5 olarak belirlerken bets10 7.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks son 6 maçta 4 kere kazandı. Son maçlarında New Orleans’la karşılaşmışlardı ama Doncic ve Porzingis’in +30 sayı +10 ribaundluk olgun performanslarıyla birlikte kazanmasını bilmişlerdi. Batı’nın 7. sırasında bulunan ekibin 4 oyuncusunun durumu maç saatinde belli olacak. Doncic, Hardaway ve Finney-Smith gibi takımın önemli parçaları da bu oyuncular içinde bulunuyor.

Memphis Grizzlies büyülemeye devam ediyor. Son 3 maçında Batı lideri Lakers’ı 17, Atlanta ve Brooklyn gibi dinamik güçlü ekipleri de deplasmanda 39’ar farkla geçmeyi bildiler. Lakers’ı ve Atlanta’yı 88, Brooklyn’i ise 79 sayıda bırakmışlardı. Tüm bunları takımın önemli isimleri sakatken yapmaları bu performansı çok fazla özel kılıyor.

Dallas Mavericks iyi bir takım. Oyuncular arasında iyi bir kimya bulunuyor. Bunun sayesinde 7. sırada bulunuyorlar. Memphis ise Dallas’ın hemen altında bulunuyor ama aradaki fark 7 galibiyet gibi büyük bir fark. Son maçlarda çok önemli performanslar sergileyerek 8. sıradaki yerlerini korudular. Bugünkü maçta Dallas’a problem çıkartacaklarını düşünüyorum.

Forma giyemeyecek isimler

Dallas: Jalen Brunson, Dwight Powell
Memphis: Brandon Clarke, Grayson Allen, Justise Winslow, Jaren Jackson Jr.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.73

 

  

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …