Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Phoenix Suns İddaa Tahmini 13.07.22

Dallas Mavericks – Phoenix Suns İddaa Tahmini 13.07.22

NBA Yaz Ligi’nde Dallas Mavericks çarşamba sabahı 06:00’da Cox Pavillon’da Phoenix Suns’ı konuk edecek. İddaa bu karşılaşmada toplam sayı barajını 174.5, rexbet ise 177.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks Yaz Ligi’nde şu ana kadar oynadığı yakın geçen iki maçı da 1 sayı farkla kaybetti. Çaylak Jaden Hardy her iki karşılaşmada da sergilediği performansla öne çıkan isim olurken Jazz karşısında takımı organize etme bahsinde iyi işler yapabileceğini gösterdi. Fakat her iki maçta da boyalı alanı savunmakta ciddi zafiyet gösterdiler. Jazz maçının kaybedilmesinde Tacko Fall’a verdikleri ikinci şans sayıları kritik rol oynadı.

Phoenix Suns açısından ise Yaz Ligi’nde geride kalan iki maç gündüzle gece gibi farklı senaryolarla sonuçlandı. İlk maçlarında Lakers karşısında 104 sayı üretip 19 sayı farkla kazanırken ikinci maçlarında Wizards’a 25 sayı farkla kaybettiler. Ish Wainright iki maçta da takımın en istikrarlı ismi olarak ön plana çıktı. Wizards karşısında boyalı alanı hiç verimli kullanamadılar ve bu bölgeden sadece 28 sayı bulurken rakibin 46 sayı üretmesine göz yumdular.

İki takım arasında bana göre bariz bir kalite farkı yok. Phoenix Suns’ın rakibi karşısında bu gece ufak da olsa bir fikstür avantajı bulunuyor. Son maçlarında Washington Wizards karşısında farklı kaybettiler. Bu gece Dallas karşısında maça daha çok asılmalarını bekliyorum. Fakat savunmada aksıyorlar. Bu yüzden bu geceki mücadeleden yüksek skor çıkmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: Üst (174.5) – 1.49

Rexbet Oranı: Üst (177.5) – 1.91

Güven Endeksi: 7Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Phoenix Suns İddaa Tahmini 18.07.22

NBA Yaz Ligi’nde Indiana Pacers ile Phoenix Suns pazarı pazartesiye bağlayan gece 00:30’da Thomas&Mack Center’da …