Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Danimarka – Arnavutluk İddaa Tahmini 10.08.19

Danimarka – Arnavutluk İddaa Tahmini 10.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur mücadelesinde Danimarka Cumartesi saat 16:30’da Arnavutluk ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 23.5 handikp belirlemişken Bets10 ise deplasman takımı lehine 24.5 handikap belirlemiş.

Danimarka Shields’dan yoksun olsa da ilk maçta deplasmanda Beyaz Rusya’yı yenmeyi başardı ve grupta çok önemli bir avantaj sağladı kendine. Lundberg ve Larsen’den gelen toplam 49 sayı galibiyeti getiren faktör olmuştu. Yeni sezonda Tenerife forması ile izleyeceğimiz Lundberg çok formda, izlemesi çok keyifli bir guard.

Arnavutluk ise grubun zayıf halkası bu net. Zaten ilk maçta da bunu gördük, evlerinde oynamalarına rağmen Beyaz Rusya’ya 22 sayı farkla kaybetmişlerdi. Moore’un 16 sayısı dışında çift haneli katkı alamadılar ve sadece 51 sayıda kalarak hücumda ne kadar düşük potansiyelli, hatta kısır bir takım olduklarını tekrar hatırlatmışlardı.

Danimarka ilk maçta Beyaz Rusya’yı deplasmanda yenerek önemli bir avantaj elde etti. Şimdi evinde Arnavutluk’u da farklı yenerek averaj hesaplarını da lehine çevirmek isteyecektir. İlk maçta Beyaz Rusya’ya 22 sayı farkla yenilen Arnavutluk’u daha fazla farkla yenmeye çalışacaklardır. Formda Lundberg liderliğinde de bunu yapabilecek güçteler, zayıf Arnavutluk’un deplasmanda fazla dayanamayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-23.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-24.5) / 1.88
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …