Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Danimarka – Beyaz Rusya İddaa Tahmini 17.08.19

Danimarka – Beyaz Rusya İddaa Tahmini 17.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Danimarka Cumartesi saat 16:30’da Beyaz Rusya ile karşılaşacak. İddaa bu maça henüz oran açmamışken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.46 oran açıklamış.

Danimarka şuana kadar oynadığı 2 maçı da kazandı ve bu maçı da kazanması durumunda liderlik konusunda büyük bir avantaj sağlayacak. İlk maçta Beyaz Rusya’yı deplasmanda 3 sayı ile sonra evlerinde zayıf Arnavutluk’u tam 22 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Lundberg – Larsen ikilisi oldukça formdalar ve takımlarını sırtladılar bu iki maçta.

Beyaz Rusya ise şuana kadar 3 maç yaptı grupta ve ikisini kazandı, sadece bu maçtaki rakipleri Danimarka’ya kendi sahalarında kaybetmişlerdi belirttiğim gibi. Zayıf Arnavutluk’u deplasmanda 22 ve evlerinde tam 31 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Wayns, Parakhouski ve Salash bu maçta da takımlarının en önemli kozları olacaklar.

Grubun liderlik yolunda kapışacak iki ekibi olan Danimarka ile Beyaz Rusya final niteliğinde bir maça çıkıyorlar. Danimarka ilk maçı deplasmanda 3 sayı farkla kazandığı için bu maçı 3 sayının altında bir farkla kaybetse bile liderlik yolunda büyük avantaja sahip, kazanırlarsa grup liderliğini ve 2021 Eurobasket eleme gruplarında yer almayı garantileyecekler. Formda ikilileri Lundberg ve Larsen ile ilk maçta olduğu gibi yine Beyaz Rusya’ya üstünlük kuracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.39
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …