Anasayfa / AEK Atina / Darüşşafaka – AEK İddaa Tahmini 10.09.21

Darüşşafaka – AEK İddaa Tahmini 10.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Darüşşafaka Cuma saat 19:15’de AEK ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 2.36 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Daçka koç Ernak ile yola devam ederken kadrosunu da tamamen yeniledi. Yeni yabancılar Caupain, McCullough, Pineiro, Boothe, Olaseni ile yola devam ediyorlar. Hazırlık döneminde ise kadrolarının hakkını vermeyen, kötü performanslar sergilediler. İlk 2 hazırlık maçlarında önce Galatasaray’a direnip yendiler, sonra Gaziantep’den fark yediler. Son maçta ise BSL’nin yeni takımlarından Yalova’yı da zorla 76-74 geçebilmişlerdi. Boothe 22 sayı ile öne çıkan isim olmuştu o maçta. 

Bahçeşehir ise koç Dedas yönetiminde kadrosunu yenileyen ekiplerden biri. Yine BCL’de Final Four hedefiyle yola çıkıyorlar. Eric Griffin, Manny Harris, Stevan Jelovac, Juan Pablo Vaulet, Quino Colom, Braian Angola, Nikos Pappas, Bogris takımın yeni silahları konumundalar. Son maçlarında ise diğer temsilcimiz, formda Bahçeşehir karşısında son topa kadar direndiler ama 80-79 ile yenildiler. Colom ile Eric Griffin 17’şer sayıyla ve Angola 15 sayıyla öne çıkan isimler olmuşlardı o maçta. Pappas ve Mavroidis’in bu maçta da oynamaları beklenmiyor. 

Daçka, pandemin ardından ilk defa taraftarları ile buluşacak bu maçta. Bu nedenle ekstra moralli ve motive çıkacakları bir gerçek. Ancak AEK’nın da ne kadar iyi bir takım olduğunu Bahçeşehir gibi formda bir takım karşısında ortaya koydukları dirençli ve kaliteli basketbolla görmüştük. Bu maçta da henüz ritmini bulamamış, hazır bir görüntü vermeyen Daçka karşısında tecrübeli isimleri Colom, Harris, Jelovac ldierliğinde galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak ise AEK lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 2.36
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nın final maçında ev sahibi Tofaş Cumartesi saat …