Anasayfa / Darüşşafaka Lassa / Darüşşafaka Lassa – Runa Basket İddaa Tahmini 12.09.23

Darüşşafaka Lassa – Runa Basket İddaa Tahmini 12.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Darüşşafaka Lassa Salı günü saat 18:00’da Runa Basket ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Darüşşafaka koç Sekizkök yönetiminde yeniden yapılanmaya gitti ve hedefleri hem BCL hem de BSL’de son 8 takım arasında yer alabilmek. Hazırlık döneminde de iyi sonuçlara imza attılar. Çıktıkları 4 maçı da kazanırken son maçta dişli rakiplerden biri olan Bahçeşehir’i etkili bir hücum performansı eşliğinde 77-90’lık skorla geçmey bildiler. O maçta McCormack 16 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Withers 12 sayı, Jones 10 sayı, 4 ribaund, Abdur-Rahkman 12 sayı, 5 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Koç Ertuğrul Erdoğan yönetimindeki Runa ise ilk defa VTB Ligi’nde mücadele edecek yeni sezonda. Bu bağlamda da kadrolarını güçlendirdiler elbette. Kamplarını burada Antalya’da yaptıkları için çoğunlukla temsilcilerimizle karşılaştılar ve son olarak da 9 Eylül’de yeni kurulan iddialı EuroCup ekiplerimizden biri olan Beşiktaş karşısında etkili bir hücum performansı eşliğinde iyi direnmişler ama 91-94 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında elbette bir kalite ve seviye farkı var. Daçka, rakibine göre kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip ve özellikle yabancı oyuncuların seviyesi farklı noktalarda. İki takım da son maçlarında hücumda ne kadar etkili olabileceklerini, tempoyu ne kadar sevdiklerini gösterdiler. Bu maçta da bir tarafta Rahkman, Allman, Jones, diğer tarafta Hill, Young, Ivanovic gibi silahlarla varken temponun yüksek olacağını, bizlere bol skorlu ve keyifli bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …