Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.02.2020

Denver Nuggets – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.02.2020

NBA Ligi‘nde Batı ve Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Denver Nuggets, Çarşamba sabaha karşı saat 05:00’te Detroit Pistons’ı Pepsi Center’da konuk edecek. İddaa ev sahibi için sayı limitini 112.5 olarak belirlerken bets10 114.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets ara sonrası Oklahoma deplasmanından eli boş döndükten sonra Minnesota’yı 128-116’lık skorla geçmeyi başardı. Göze çarpan bir performans sergilemeden Batı konferansının güçlü ekiplerinin üstünde, 2. sırada bulunmaları takdire şayan. Herhangi bir sakatlıkları yok ve Murray, Barton, Harris, Grant gibi forvetlere sahip.

Detroit Pistons dün gece eksiklerle dolu Portland’a konuk oldu. İyi bir performans sergilemelerine rağmen 107-104’lük skorla mağlup ayrıldılar. Christian Wood ve takasla gelen Knight ön plana çıkan isimler olmuştu. Takımın önemli skorerlerinden Luke Kennard yaklaşık 2 aydır forma giyemiyor fakat önümüzdeki günlerde geri dönmüş olması bekleniyor. Bir de sezonu kapatan Griffin haricinde sakatlıkları yok.

Denver Nuggets yüksek bir hücum gücüne sahip. Bunun temel sebebi çeşitli forvetlerinin bireysel oyun üzerinden yüksek sayılar bulması. Detroit Pistons zaten savunma kısmında iyi bir takım değil. Bu maçta Denver izin vermedikçe ayakta kalma ihtimalleri de yok. Ben ev sahibinin kendi limitini aşacağını düşünüyorum.

Forma giyemeyecek isimler

Denver:
Detroit: Luke Kennard

İddaa Oranı: Ev Sahibi ÜST (112.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: Ev Sahibi ÜST (114.5) – 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …