Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 10.09.20 (Basket Guru)

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 10.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 4. maçında Denver Nuggets Perşembe saat 04:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Denver lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Denver son maçta güçlü rakibi karşısında iyi direnmiş olsa da kazanmayı başaramadı ve 6 sayı farkla kaybederek seride 1-2 geri düşmüş oldular. Jokic elinden geleni yapmış olsa da Murray’nin düşük performansı onların hücumda ayakta kalmalarını zorlaştırdı epey. Diğer taraftan savunmada da gereken direnci gösteremediler, Leonard ile George ikilisinin etkili performansı karşısında takım olarak yetersiz kalmışlardı.

Clippers cephesinde keyifler yerinde diyebiliriz. İkinci maçı kaybedip Denver’ın seride beraberliği yakalamasına engel olamamışlardı ama sonrasında çabuk toparlandılar. Hem Leonard hem de George’un devreye girmesi artı Harrell ile Williams’ın benchten gelerek eskisi gibi katkı vermeye başlamaları onları bir adım öne geçirdi seride. Halihazırda seride 2-1 üstünlüğü ele geçirdikleri gibi mental olarak da artık öndeler, psikolojik üstünlük koç Rivers ve öğrencilerinin elinde.

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu biliyoruz. Leonard ve George gibi iki süper yıldızın yanına yılın altıncı adamı Harrell ile bu ödülü domine etmiş Williams’ın eklenmesiyle Clippers durdurulması zor bir takım. Morris de bu isimlere çok iyi destek oluyor. Seride 2-1 öne geçerek psikolojik üstünlüğü de ellerine aldılar ve rakibin Murray gibi önemli bir silahını da şimdiye kadar yavaşlatmış durumdalar. Bu etkenleri bir araya getirdiğimizde bu maçı da kazanırken, düşük handikapı geçebileceklerini düşünmek yanlış olmaz.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Virtus Roma – Fortitudo Bologna İddaa Tahmini 27.09.20

İtalya Lega Basket Serie A açılış haftasında Virtus Roma Pazar saat 13.00’da Fortitudo Bologna ile …