Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 08.09.20

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 08.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Seride sürpriz bir galibiyet alan Denver Nuggets, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Clippers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın handikapını Denver lehine 6.5 olarak belirlemişken bets10 7.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets son zamanlardaki en iyi maç başlangıçlarından birisine imza attı. Los Angeles Clippers gibi kuvvetli bir takıma karşı çok agresif bir ilk çeyrek oynadılar ve 44-25 galip geldiler. Sonrasında da farkın kapanmasına izin vermeyen ekipte Jokic maçın yıldızı, Murray en skorer ismi olurken Harris ve Millsap’ın ilk çeyrek başta olmak üzere ürettiği sayılar çok değerliydi. Jokic’in bu maç için durumu belirsiz.

Los Angeles Clippers maça rölantide başlayınca bir Denver Nuggets fırtınasıyla karşı karşıya kaldı. Gereken savunmayı yapamadılar ve ilk çeyrekte pota altında adeta delik deşik oldular. İşin skor yönünde de 42 dakika oynayıp 22 sayı üreten George ve 4/17 saha içi isabetiyle 13 sayı üreten Kawhi Leonard da sınıfta kalınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. 19 hücum ribaundu aldıkları bir maçı kaybetmeleri oldukça trajik.

Denver Nuggets ilk maçta sahada yokken ikinci maça çok iyi hazırlanarak çıktı. Clippers’a karşı başlattıkları strateji bu maç için işe yaradı. Fakat bundan sonra Clippers’ın da daha farklı bir seviyede oynayacağını düşünmek pek zor değil. Dallas serisinde de yer yer kayıplara karışan Clippers ardından son yumruğu vurmayı başarmıştı. Gittikçe yorulan ve dar rotasyonla oynayan Denver’ın bu maça bu kadar iyi başlamasını beklemiyorum. Clippers’ı tercih edeceğim.

Eksikler:

Denver: Nikola Jokic (maç saati)
LA Clippers:

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.73Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 19.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Denver Nuggets …