Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (2) 27.10.22

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Denver Nuggets, Perşembe sabaha karşı saat 05:00’te Los Angeles Lakers ile Ball Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 224.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets sezona pek dengeli başlayamayan ekiplerden birisi oldu şu ana kadar. Geride kalan dört maçı iki galibiyet ve iki mağlubiyetle tamamlayan ekip son olarak Portland deplasmanında inanılmaz kötü bir performans sergileyerek 135-110 mağlup olmuştu. Üçüncü çeyrekte 44 sayı yiyen ekip hiçbir şekilde kontrolü eli altına alamadı ve Nikola Jokic’in de kendisine hiç uymayan 9 sayılık performansıyla birlikte bu hezimetten kaçamadı. Takım için önemli bir isim olan Micheal Porter Jr.’ın bu gece oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.

Los Angeles Lakers şu ana kadar oynadığı üç maçta galibiyetle tanışamadı. Geride kalan üç maçta 118 üçlük denemesinden sadece 25 tane isabet buldular. Bu denli kötü şut atmalarının spesifik bir nedenini söylememekle beraber takımda saf bir şutörün yokluğunun etkili olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tam anlamıyla 3 numara özelliklerini taşıyan bir oyuncunun yokluğunda Russell Westbrook’tan da bir hayli zarar görmekteler. Son maçta Portland karşısında kazanabilecekleri maçı elleriyle verdiler.

Denver Nuggets kaliteli bir takım ama şu ana kadar aldıkları iki mağlubiyette de 20 üzerinde fark yediler ve hayal kırıklığı yaşattılar. Sezonun henüz başında olduğumuz için bu kaliteleriyle birlikte böyle sorunları çözmelerini beklemekteyim. Los Angeles Lakers ise çözülmesi daha güç olan sorunlara sahip. Bu maçta Russell Westbrook sakatlığından dolayı büyük ihtimal forma giyemeyecek ve bunun onlara olumlu yansıma ihtimali bile bulunmakta. Bu maçta Denver tarafı net bir şekilde ağır basıyor olsa da iki takımın skorer yönlerinin bir kez daha ortaya çıkacağına inandığım için tercihim üstten yana olacak.

Eksikler:

Denver: Micheal Porter Jr. (GTD),  
LA Lakers: Russell Westbrook (GTD), Thomas Bryant, Dennis Schröder

İddaa Oranı: ÜST (224.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (224.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …