Güncel
Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Denver Nuggets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. İddaa Lakers’ın galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.36 olarak belirlemiş.

Denver ilk maçı farklı kaybettikten sonra ikinci maçta savunmada vidaları sıkmış ve Lakers’ı son topa kadar zorlamış ama Davis’in süre biterken gönderdiği üçlüğe engel olamamıştı. Jokic ve Murray’in 55 sayısı hücumda onları ayakta tutarken Morris, Porter, Murrya ve Grant gibi isimlerle yaptıkları takım savunmasıyla da Lebron-Davis ikilisini olmasa bile x-faktörleri sınırlandırmışlar, bu şekilde de maça ortak olmuşlardı. Serinin kalanında da bu taktiği benimsemek zorundalar.

Lakers ilk maçı rahat kazandıktan sonra ikinci maçta beklemediği kadar sert ve diri bir Denver buldu. 7 maçlık seriden çıkan rakibi ilk maçta adeta dinlenmişti. Lebron ve Davis’den istedikleri verimi almış olsalar da bu kez Rondo, Howard, Caldwell-Pope, Kuzma, Green gibi yan faktörlerden çok sınırlı bir katkı alabildiler hücumda. Ama sert ve disiplinli takım savunmaları onları oyunda tuttu. Son topta da tecrübe ve soğuk kanlılık faktörü devreye girdi ve Davis’in üçlüğü ile kazanarak rakibin direncini önemli ölçüde kırdılar.

Lakers halen bu seride net olarak favori. Ama unutmayalım ki Denver bir önceki seride Clippers karşısında 1-3 geriden gelerek kazandı. Dolayısıyla ikinci maçın kazanılması Lakers adına çok kritikti. Şimdi seriyi büyük ölçüde bitirecek maça çıkacaklar. İkinci maçta yaşadıkları sıkıntıları aşmak adına Lebron ve Davis’in maça daha fazla ağırlıklarını koyacaklarını, takım arkadaşlarını da daha fazla devreye sokarak Denver’ın seriye ortak olmasını engelleyeceklerini düşünüyorum, bir kez daha Lakers galibiyetine yöneleceğim.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.25
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.36 
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Strasbourg – Le Portel İddaa Tahmini 24.10.20

Fransa JeepElite Pro A 6. hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 18:00’da Le Portel ile karşılaşacak. …